„ПАЗИТЕЛ НА ТРАДИЦИИТЕ“ 2011 ГОДИНА

За трета поредна година Асоциация за Развитие на Изкуствата и Занаятите – 7 – А.Р.И.З.- 7 ще връчи символите за „Пазител на Традициите“. През 2011 година инициативата е допълнена с една нова категория – номинация наречена Кулинария. Същото така във всяка категория е включена нова група – Млад „Пазител на Традициите“, хора до 35 години.

Номинираните през 2011 година са:

Фолклор:

1 група: 1. Пенка Петрова, 2.  Костадин Генчев, 3. Георги Андреев, 4. Асен Павлов

2 ра група – млади: 1. Радостина Йовкова, 2. Дует „Рукатка“, 3. Боряна Николаева Алексиева, 4. Елена Бачева

Изобразително  изкуство:

1 група: 1. Борислав Русинов, 2. Димитър Митов – Комшин, 3. Мариана Кушева, 4. Ставри Калинов

2 ра група – млади: 1. Пламен Илиев Бойчев, 2. Вили Николов, 3. Евелина Величкова, 4. Даниела Драганова

Занаяти:

1 група: 1. Елена Дромова, 2. Иван Чешмеджиев, 3. Мариета Недкова, 4. Николай Тихолов

2 ра група – млади: 1. Ивайло Илчов, 2. Дарина Апостолова, 3. Ралица Йовкова, 4. Стефан Митев

Кулинария:

1 група: 1. Иван Панев, 2. Милка Русева, 3. Стоянка Акалийска, 4. Спиро Спиров

2 ра група – млади: 1. Теодора Друмева, 2. Павлина Тодорова, 3. Петър Кърчев, 4. Диляна Илиева Танева

Инициативата стартира на 15ти Юли. Гласуването в интернет приключва на 26 Октомври 2011 година на сайта на А.Р.И.З. – 7. Специално жури съставено от Надежда Кутева, Ангел Добрев, Петър Лазаров и Пеньо Иванов, които са носители на символа „Пазител на Традициите“ за 2009 и 2010 година, ще даде своя глас на 10ти Ноември 2011 година.

Награждаването на номинираните за „Пазител на Традициите“ 2011 година ще се проведе на 15ти ноември 2011 година.

http://www.facebook.com/media/albums/?id=100002662111159

Фолклор:

1 група: 1. Пенка Петрова, 2.  Костадин Генчев, 3. Георги Андреев, 4. Асен Павлов

2 ра група – млади: 1. Радостина Йовкова, 2. Дует „Рукатка“, 3. Боряна Николаева Алексиева, 4. Елена Бачева

http://www.facebook.com/media/set/?set=a.103104949788242.3755.100002662111159

Изобразително  изкуство:

1 група: 1. Борислав Русинов, 2. Димитър Митов – Комшин, 3. Мариана Кушева, 4. Ставри Калинов

2 ра група – млади: 1. Пламен Илиев Бойчев, 2. Вили Николов, 3. Евелина Величкова, 4. Даниела Драганова

http://www.facebook.com/media/set/?set=a.103095483122522.3742.100002662111159

Занаяти:

1 група: 1. Елена Дромова, 2. Иван Чешмеджиев, 3. Мариета Недкова, 4. Николай Тихолов

2 ра група – млади: 1. Ивайло Илчов, 2. Дарина Апостолова, 3. Ралица Йовкова, 4. Стефан Митев

http://www.facebook.com/media/set/?set=a.103107463121324.3759.100002662111159

Кулинария:

1 група: 1. Иван Панев, 2. Милка Русева, 3. Стоянка Акалийска, 4. Спиро Спиров

2 ра група – млади: 1. Теодора Друмева, 2. Павлина Тодорова, 3. Петър Кърчев, 4. Диляна Илиева Танева

http://www.facebook.com/media/set/?set=a.103096456455758.3746.100002662111159

Инициативата стартира на 15ти Юли. Гласуването в интернет приключва на 26 Октомври 2011 година на сайта на А.Р.И.З. – 7. Специално жури съставено от Надежда Кутева, Ангел Добрев, Петър Лазаров и Пеньо Иванов, които са носители на символа „Пазител на Традициите“ за 2009 и 2010 година, ще даде своя глас на 10ти Ноември 2011 година.

Награждаването на номинираните за „Пазител на Традициите“ 2011 година ще се проведе на 15ти ноември 2011 година.

http://www.facebook.com/Tradition.Guardian?sk=wall Натиснете линка към галерията във Фейс Бук.

1 Comment for this entry

Вашият коментар