Присъждат се две първи награди на:

Вяра Пламенова Пенчева – 6г о тЦДГ „Явор” – Габрово и на

Светла Евгениева Бодурова – 6г ОДЗ 11 „Коледарче” – Бургас:

Техните рисунки ще станат афиши на фестивала „Пъстра трапеза на гости на моя град” за 2015 година

 

Победители в първа група до 7г:

  1. Калоян Милков Хаджистойчев – 7г.

ОДЗ „Елица” Сливен

  1. Колективна творба:

Йоана Благоева Дечева – 6г

Катерина Андонова Андонова – 6г.

Елиана Димитрова Церовска – 7г.

Евгения Галинова Овнарова – 6г.

ОДЗ „Здравец” Ихтиман

  1. Татяна Янкова Генова – 6г.

ОДЗ „Коледарче” Бургас

  1. Галена Здравкова Найденова – 6г

ШИИ при  ОДК Търговище

  1. Сияна Здравкова Янкова- 7г.

ШИИ при  ОДК Търговище

  1. Дарина Валентинова Милчева -7г.

Столичен център за работа с деця –  Ботунец

  1. Гергана Драгомирова Стойчева – 7г.

„Вълшебната къща на Ема”

  1. Ебру Ибрахимова -.6г.

ШИИ „Артея” Търговище

  1. Ачелия Гюляй – 6г.

школа „Артея” Търговище

 

Специална награда от Даниела Кнежевич:

Рая Павлова Янчева 5г – Школата по стъклопис към 144 СОУ “Народни будители“-София

 

Победители във втора възрастова група от 8 до 10г

  1. Кристина Радославова Ангелова – 9г.

НЧ „Дряновска пробуда – 2008”,   Дряново

  1. Александър Георгиев – 8г.

ОДК Поморие

  1. Цветомира  Анетова  Стелиянова – 8г.

ОУ „П. Р. Славейков”, В. Търново

  1. Станислава Малинова Петрова – 10г.

СОУ „Нешо Бончев” Панагюрище

  1. Теодора Николова Владева – 10г.

СОУ „Васил Дечев” Чепеларе

  1. Ясен Пламенов Пенчев – 10г.

СОУ „Райчо Каролев” Габрово

  1. Полина Николаева Стоянова – 9г.

ШИИ прш ОДК Търговище

  1. Еви Миленова Атанасова – 10г.

Търговище

  1. Здравко Данаилов Добрев – 8г.

ОУ „Св. княз Борис І” Бургас

  1. Александрина Ивайлова Замфирова – 9г.

СОУ „Вичо Грънчаров” Горна Оряховица

  1. Елин Юзеинова Ахмедов 10г.

с. Дянково

  1. Дилек Гюлджанова Мехмедова – 10г.

ШИИ при ОДК Търговище

  1. Емили Николаева Христова – 8г.

ШИИ при ОДК Търговище

  1. Хрисимира Драганова – 10г.

„Къща на художниците” Плевен

  1. Александра Цанкова Димитрова – 10г.

ШИИ при ОДК Търговище

  1. Бояна Вененлинова Бонева – 8г.

ОУ „Л. Каравелов” Бургас

 

Специална награда от Кристина Върбанова, член на журито:

Кристина Огнянова Ангелова 10г. –  ОДК за култура и изкуство-  Русе

 

Пъбедители в трета възрастова група 11 до 14 години:

1.Радост Пламенова Божкова – 11г.

ЧОУ „Меридиан 22”  София

2.Ренета Иванова -12г.

Арт център „Видима” Севлиево

3.Стела Манчева Караилиева – 11г.

НГПУД „Акад. Дечко Узунов” Казанлък

  1. Любомира Димитрова Ангелова – 11г.

СОУ „Отец Паисий” Габрово

5.Велизар Богомилов Анев – 11г.

ОУ „Ильо Войвода” Кюстендил

6.Мария Дъбовска – 11г.

ОУ „Ильо Войвода” Кюстендил

7.Нехрин Бехайдин Ферад – 12г.

Столичен център за работа с деца – Ботунец – София

  1. Благовеста Шишкова – 12г.

Севлиево

9.Димитринка Георгиева Благоева – 11г.

СОУ „Цанко Церковски” Полски Тръмбеш

  1. Стоил Христов Узунов – 14г.

ОУ „20 април” Панагюрище

  1. Айсу Рамадан – 11г.

Арт център „Видима” Севлиево

  1. Димана Стилиянова Стойчева – 13г.

Клуб „Батик” Търговище

 

Специална награда от шеф Пеньо Иванов, председател на А.Р.И.З.-7:

Виктория Жанкова Захариева 13г –  СОУ „Васил Левски” гр.Гълъбово

Антоанета Людмилова Каменова – Столичен център за работа с деца – Ботунец

Димо Георгиев 11г и Михаела Иванова 9г – ОУ „Св. св. Кирили  Методий”  с. Дончево

Йоанна Ивайлова Ортакчийска 14г –  Арт ателие „Дон Кези”,Дупница

Никита Николаева Монева 12г-  Ловеч

Стела Златкова Калайджиева 13г – ОДК Чепеларе

Йозлем Сезгин Сабри 12г –  СОУ „Св. св. Кирил и  Методий” –  с. Нова Черна

Специална награда от Мая Рашева:

Александра Веселинова Божанова  11г – Полски Тръмбеш

Специална награда от Дарина Арнаудова:

Михаела Стоянова Фенерова 12г – Горна Оряховица

Дария Владимирова Савова 13 г –  Плевен

Специална награда от Даниела Кнежевич:

Александра Веселинова Божанова 11г – СОУ „ЦанкоЦерковски”  Полски Тръмбеш

 

Първа награда в литературен конкурс „Рецептите на баба”:

стихотворението „Сила за живот” от Добромира ХристияноваМиткова 11г –  ЛК „Касталия” при ОДК – Варна

 

Победители в литературния конкурс 1 група:

1.“Палачинките на баба“ Калоян Милков Хаджистойчев 7г

ОДЗ „Елица”, Сливен

2.“На баба“ Владимир Петков Горанов 7г

ОУ „Хр. Ботев”, с. Гложене

 

Победители в литературния конкурс 2 група:

1.Книжка „Питката на баба” от Виктория Стефанова Колева

ОУ „Св. св. Кирил и Методий” Габрово

2.“Приключения в кухнята“ от Виктор Бориславов Николов 9г

ІІ СОУ „Проф. Никола Маринов” Търговище

 

Победители  в литературния конкурс 3 група:

1.“Чудновата тайна рецепта“ от Ева Юлиян Петричева 11г

СОУ „Хр. Ботев” Русе

 

Специална награда за литературния конкурс от Мариета Недкова:

„Баба и внучка” от Виктория Виолинова Маринова 10г – СОУ „П.Р. Славейков”гр. Добрич

Специална колективна награда от младежко сдружение „Българска история традиции изкуство и етнология – Б.И.Т.И.Е.” получават учениците от ІІ б клас на ОУ „Св Никола” , с класен ръководител Неша Горчева   – гр. Стара Загора за албумите с чудесните илюстровани разказчета и рецепти.

2 Comments for this entry

  • Цветанка Боянова Ангелова казва:

    Здравейте, моля да бъде коригирана информацията относно Рая Павлова Янчева5г., получила специална награда от шеф Пеньо Иванов -председател наА.Р.И.З.-7.Рая работи в Школата по стъклопис към 144соу“Народни будители“-София, а не вОДЗБрезичка-Бургас.С уваженжие:Цветанка Ангелова, художествен ръководител на Школата

  • Златина Тодорова казва:

    Здравейте, моля да бъде допълнена информацията относно спечелената награда от Катрин Славова Василева, 7 години от ОДЗ №8 Брезичка-Бургас.

Вашият коментар